חרדה דנטלית – השתלת שיניים ברוגע

טלפנו עכשיו: 072-33-11-980

חרדה דנטלית -איך ניתן להתגבר עליה?

חרדה דנטלית היא דבר טבעי בתחום השתלות השיניים. טיפולי שיניים בכלל וטיפול של השתלת שיניים ביום אחד בפרט מעלים חששות אצל המטופלים, הרי מדובר פה בתהליך כירורגי שכולל בדרך כלל עקירה של מספר שיניים אחת אחרי השנייה ולאחר מכן קיבוע של שתלים דנטליים אל עצם הלסת והכל ביום אחד.

השתלת שיניים ביום אחד | ד"ר בלן | חרדה דנטלית

השתלת שיניים ביום אחד | ד”ר בלן | חרדה דנטלית

אז איך אפשר להתגבר על הפחד שפעמים רבות הוא ממש חרדה נפשית עמוקה ולהצליח לבצע השתלת שיניים בלי לגרום סבל למטופלים?

חרדה דנטלית – יש מה לעשות

במרפאה של ד”ר בלן אנו משתמשים במספר שיטות על מנת לסייע למטופלים שלנו לעבור ללא חשש את הטיפול ולצאת ממנו עם חיוך גדול תרתי משמע.

ראשית מידע – במהלך שיחת הייעוץ והאבחון ובמשך כל התהליך אנו מקפידים להסביר ולספק את מירב המידע למטופל, על שלבי הטיפול השונים, על הסיכונים והסיכויים ומעודדים אותו לשאול ולקבל אינפורציה. אנחנו יודעים שהרבה מקרים של חרדה דנטלית נובעים פשוט מחוסר ידיעה. רבים מהמטופלים לא יודעים למשל שבעצם הלסת אין עצבים ולכן, תהליך השתלת שיניים לרוב כלל אינו כואב.

שנית, טשטוש ושיכוך כאבים – ביום הטיפול, לפני שמטופל מתחיל תהליך של השתלת שיניים הוא מקבל קוקטייל ייחודי של משככי כאבים שיחד עם תהליך הטשטוש שבו הוא נמצא במשך הטיפול מונע ממנו להרגיש כאב או לזכור את מהלך הטיפול וכך, לא נוצרת טראומה אצל המטופל.

שלישית, רפלקסולוגיה – כדי להכניס את המטופל לביצוע השתלת שיניים ביום אחד ברוגע אנו מעניקים למטופלינו טיפול רפלקסולוגי מקצועי ואיכותי לפני תחילת הטיפול וכך מאפשרים להם לשחרר מתחים ולהיכנס אל השתלת השיניים רגועים ונינוחים.

רביעית והחשובה מכולן, ד”ר בלן – הניסיון העצום שצבר ד”ר בלן במשך למעלה מ-20 שנים, המקצועיות חסרת הפשרות והביטחון שלו בכל רגע במהלך ביצוע השתלת שיניים נוסחים רוגע ושקט במטופלים ומסייעים להפיג הרבה מהמתחים והחרדות שנלווים לטיפול.

חרדה דנטלית – הגיע הרגע לשים את הפחד בצד

ד”ר בלן וצוות המרכז להשתלות שיניים ביום אחד מזמין אותך להגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות ולגלות שניתן להתגבר בקלות על החרדה והחששות ולבצע השתלת שיניים איכותית תוך יום אחד.

תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד

  • טיפול רפלקסולוגי

    רוגע ונינוחות בזמן השתלת שיניים מתחילים בטיפול רפלקסולוגי
  • ד"ר בלן

    אלפי מטופלים מעידים על השפעתו המרגיעה של ד"ר בלן במהלך הטיפול
  • רוגע בטיפול

    חרדה דנטלית ניתנת לטיפול ולא צריכה למנוע ביצוע השתלת שיניים