מרפאת ד"ר בלן | השתלת שיניים בקריית ים

השתלת שיניים בצפון

השתלת שיניים בצפון הארץ ביום אחד בלבד

ברוכים הבאים למרכז הדנטלי לטיפולי השתלות שיניים ביום אחד הממוקם בקריות.

המרכז מתמחה בטיפולים מתקדמים של השתלת שיניים, מקרים דנטליים מורכבים ותהליכי שיקום הפה גם במקרים קיצוניים של חוסר עצם או שיקום של השתלות שנכשלו בעבר. במרכז שלנו בקריות מרפאה אינטימית בעיצוב חדשני, אשר תוכננה ונבנתה במיוחד לצורך תהליך ההשתלה מתוך חשיבה על נוחותו האופטימלית של המטופל לאורך כל שלבי הטיפול תוך שימוש בציוד רפואי איכותי בתחום ההשתלות ושיקומי הפה.

במרפאה חדרי טיפול חדישים, חדר התאוששות מרווח, חדר לצילומי CT שמבוצעים במסגרת תהליך הייעוץ ללא כל עלות מצד המטופל ומעבדת שיניים גדולה המספקת את שירותיה למטופלים שלנו בלבד והיא חלק בלתי נפרד משירותי המרפאה.

המרפאה ממקומת ברחוב הכלנית 19, קריית ים
arrow down
arrow down

  צרו קשר

  אנחנו קשובים לכל שאלה או פנייה שיהיה לכם בנושא של השתלת שיניים. אנא הרגישו חופשיים ליצור עמנו קשר עם טופס זה.  השירותים שתקבלו במרפאה

  חדר צילום חדשני
  עם הדמיית CT

  חדר טיפול

  4 חדרי טיפול
  חדישים ומאובזרים

  טיפול רפלקסולוגי

  טיפול רפלקסולוגי מלא
  לפני הטיפול

  לובי ד

  לובי מפואר
  וחדר מנוחה

  משרד לפגישות ייעוץ ד

  משרד לפגישות
  ייעוץ והכוונה

  יחס אישי מרפאת ד

  שירות אישי וליווי
  לאורך כל יום הטיפול

  מרכז בינלאומי להכשרת רופאי שיניים בכירים

  מרכז השתלות השיניים של ד”ר בלן בקריות מקיים לאורך כל השנה הדרכות, הכשרות וסדנאות לרופאי שיניים בכירים בכל רחבי תבל שמגיעים למרכז על מנת ללמוד מד”ר בלן ואנשי הצוות הרפואי שימוש בטכניקות מתקדמות של שיקום הפה, עם דגש על שיקומי פה במקרים מורכבים של חוסר קיצוני בעצם הלסת התחתונה והעליונה ובמקרים של מטופלים שחוו בעבר מספר כישלונות של השתלות שיניים.

  ד
  Call Now Buttonלחיוג מהיר למרפאה