השתלות שיניים בחיפה ובקריות

טלפנו עכשיו: 072-33-11-980

השתלות שיניים בחיפה ובקריות

תפיסה רווחת היא שמרכז הארץ כשמו כן הוא, מהווה את המרכז של ישראל בכל תחומי החיים שלנו מתרבות, דרך ספורט ואופנה ועד לתחום רפואת השיניים.

השתלת שיניים בחיפה

למרות שאולי בחלק מהמקרים הדבר נכון, בכל מה שנוגע לרפואת שיניים צפון הארץ בכלל ואזור חיפה והקריות בפרט נחשבים לאזור גיאוגרפי שמאגד כמה ממרכזי הטיפול המובילים בישראל ומהווה מוקד משיכה הן למטופלים המגיעים למרפאות הצפוניות מכל רחבי הארץ והן לרופאי שיניים חדשים וותיקים המגיעים לעבוד אצל רופאי השיניים הבכירים באזור.

רופא השיניים המוביל בישראל בכלל מבצע השתלת שיניים בקריות?

ד”ר בלן, שנחשב לאחד מרופאי השיניים המובילים והחדשניים בעולם בתחום הטיפולים של השתלות שיניים ביום אחד הקים את המרכז הטיפולי שלו, המיועד לבצע אך ורק השתלות שיניים בקריות ומספק מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לתושבי הקריות, חיפה והסביבה.

לאורך השנים הפך מרכז השתלות השיניים של ד”ר בלן מלבד היותו מרכז טיפולים מתקדם, למקום שאליו מגיעות משלחות של רופאי שיניים בכל העולם כמו סין, הודו, ארצות הברית, רוסיה ואוסטרליה כדי ללמוד טכניקות חדשות שיאפשרו להם לבצע השתלת שיניים גם במקרים מורכבים כמו חוסר קיצוני בעצם הלסת, רכס צר או שיקום מדויק של השתלות שנכשלו.

כנס בנושא השתלות שיניים בצפון

כנס בנושא השתלות שיניים בצפון

מלבד זאת, מרצה ד”ר בלן בכנסים מקצועיים המיועדים לרופאים בכירים מישראל הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר הציבורי שעוסקים באופן מלא או חלקי בתחום השתלת השיניים ורוצים לחזק את היכולות שלהם ולהכיר את החידושים האחרונים בתחום.

נכון לכתיבת שורות אלו נמצא בתהליכי בנייה מתקדמים מרכז חדש לטיפולי השתלת שיניים בקריות, שיהווה את חוד החנית של תחום השתלות השיניים בישראל עם ציוד מתקדם, מכשירי CT חדישים להדמיות, מיחשוב מלא של כל תהליכי תכנון ההשתלה, מעבדת שיניים inHouse מצוידת במדפסות תלת מימד ומספר חדרי טיפול שתוכננו ונבנו על מנת להעניק טיפולי השתלת שיניים בסטנדרט המתקדם בישראל.

לקריאה נוספת על ד”ר בלן לחצו כאן >>

תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד

  • כנס בנושא השתלת שיניים בצפון

    מנכ"ל נוריס מדיקל מציג את ד"ר בלן בכנס בבינימינה