כמה עולה השתלת שיניים?

טלפנו עכשיו: 072-33-11-980

כמה עולה השתלת שיניים בכל הפה?

בשנים האחרונות ניתן לראות מרפאות רבות שמפרסמות ברחבי האינטרנט ‘השתלות שיניים במחירים אטרקטיביים’ וכן מודעות שהכותרת שלהם מבטיחה ‘השתלת שיניים במחיר מצחיק’. האם הדבר נכון או האם מדובר על טריק שיווקי? ואם כן כמה עולה השתלת שיניים ועל בסיס מה נמדד מחיר השתלת שיניים?

השתלת שיניים – מחירים

אנשים רבים המחפשים טיפול השתלת שיניים מחירים ועלויות אינם מבינים כיצד נקבע המחיר פר השתלה ומכיוון שמדובר על הוצאה כלכלית לא קטנה, הם מעוניינים לוודא שהם מקבלים את המחיר המשתלם ביותר.

אבל… רגע לפני שאנחנו בוחנים את הצעות המחיר שקיבלנו אנחנו חייבים לדעת:
השתלת שיניים חייבת להיות טיפול אינדיבידואלי המותאם באופן אישי לכל אדם ולא טיפול זהה החוזר על עצמו אצל כולם כיוון שלכל אחד מאיתנו יש לסת שונה, שיניים במצב בריאותי שונה, חוזק שונה של עצם הלסת, היסטוריה דנטלית ורפואית שונה.
לכן, זה יהיה לא נכון להשוות בין ההצעה שאני קיבלתי להצעה שקיבל השכן שלי (מצב הלסת והשיניים שלנו שונה) ושנית עלינו לבחון את תכנית הטיפולים שקיבלנו ולראות שהיא מתייחסת למצב השיניים הייחודי שאובחן אצלנו ומספקת לנו את הפתרון הטוב ביותר עבורו תוך התייחסות לבעיות ספציפיות שאובחנו אצלנו.

בנוסף, רופאי השיניים שונים מאחד לשני. ככל שהרופא יהיה בעל ניסיון גדול יותר בתחום השתלות השיניים ובעל מוניטין מוצלח יותר הכולל הצלחות מוכחות לאורך שנים, כך גם הוא ידרוש מחיר שתואם את רמתו הרפואית. כשאתם בוחרים רופא שיניים לביצוע השתלה חשוב מאוד שתבדקו את הדברים הבאים בכדי להבין לא רק כמה עולה השתלת שיניים אלא גם מה מקבלים בתמורה לכל מחיר:

הניסיון והמוניטין של רופא השיניים

חשוב לבדוק מהו הניסיון של אותו רופא בו אתם בוחרים. לרוב ככל שהניסיון והמיומנות המקצועית יהיו גדולים יותר כך גם המחיר יהיה גבוה יותר.
הרופאים המנוסים ביותר הם לא רק בעלי רזומה מרשים של לימודים והשתלמויות שונות בארץ ובחו”ל, אלא בעיקר כאלו שטיפלו במגוון גדול של מקרים ויודעים לתת מענה גם למקרים נדירים כמו חוסר קיצוני של עצם בלסת, בעיות אוסטאופורוזיס או חרדה דנטלית קשה. המיומנות הזו תבטיח שגם במקרה של סיבוכים או קושי תקבלו את הפתרון הרפואי הטוב ביותר.

ציוד וחומרים דנטליים

ציוד דנטלי עולה לא מעט כסף, אבל מאפשר לשפר את רמת הדיוק של הטיפול ולהשיג תוצאות אסתטיות יפות יותר ויציבות יותר. מרפאה שיש בה מכונת CT ולא מוציאה לצילום חיצוני במכונים, שיש לה מעבדת שיניים משלה ולא נעזרת במעבדה כללית ושמשתמשת בטכנולוגיות מתקדמות כמו CAD/CAM והדפסות תלת מימד של כתרים תהיה יקרה יותר אבל תבטיח גם טיפול איכותי הרבה יותר שיישמר לאורך זמן עם תוצאות אסתטיות איכותיות יותר.
בנוסף, שימוש בחומרים מסוימים כמו כתרי זירקוניה וכמובן סוגי שתלים חדישים מייקר את המחיר של ההשתלה אבל שוב, מבטיח איכות טיפול גבוהה יותר.

שיטות טיפול שונות

חשוב להבין מהן שיטות ההשתלה בהן הרופא משתמש ומהם המחירים אותם הוא דורש לטיפולים ספציפיים. כאשר מבוצעים טיפולים מורכבים יותר כמו השתלה זיגומטית או השתלה בזאלית שדורשים מיומנות ייחודית ושתלים דנטליים ייעודיים כך גם מחירי השתלת השיניים משתנים בהתאם.

אחריות – מה היא כוללת ולמשך כמה זמן?

תמיד יש לוודא שהרופא שמבצע את ההשתלה מבטיח אחריות לטיפול ולחומרים בהם הוא השתמש לבניית השיניים למספר שנים רב ככל האפשר.
השתלת שיניים במחיר נמוך שאין עליה אחריות מלאה למספר שנים עלולה להוביל לסדרת טיפולים נוספים שייקרו בסופו של דבר את העלות הכוללת מעבר לטיפול אחד המבוצע בידיים מקצועיות ומעניק אחריות ושקט נפשי למטופל.

אמינות והמלצות

יש לוודא שאכן מדובר על רופא שיניים בעל מספר רישיון רופא שמרפאתו עוסקת בעיקר בטיפולים של שיקומי פה ולסת. כדי לחזק את האמינות של הרופא חשוב לא להסתפק בעדותו שלו על עצמו אלא לדרוש רשימת ממליצים
גדולה של מטופלים שעברו השתלת שיניים בטווח זמן קרוב ורחוק.
שיחה עם שניים או שלושה מטופלים יעזרו לכם להבין כמה עולה השתלת שיניים ברמה הבריאותית והשירותית ולא רק הכספית.

כמה עולה השתלת שיניים

כמה עולה תכנית הטיפול?

מאחר ולכל מטופל יש מבנה לסת שונה, מצב בריאותי אחר והיסטוריה רפואית שונה, רופא השיניים אמור להתאים לכל מטופל תכנית טיפולים ייחודית לו ולא לעבוד עם אותה התכנית בכל הטיפולים. על כן בהשוואת מחירים של השתלות שיניים חשוב לבחון את מפרט התכנית ולא רק את השורה התחתונה של המחיר כי ייתכן שהמחיר שונה בגלל תוכנית טיפולים שונה.

מחיר השתלת שיניים בכל הפה- הבחירה של הלקוחות

לאחר בחירת הרופא חשוב לדעת שאתם יכולים להשפיע בצורה ניכרת על כל הקשור אל מחיר השתלת שיניים. יש לכם אפשרות לבחור בהשתלה שאורכת תקופה ארוכה ועולה פחות כסף, אך גם תדרוש מכם להפסיד ימי עבודה ולכן קרוב לוודאי שהתוצאה תהיה זהה. בנוסף, תוכלו לבחור ברופא בעל ניסיון מועט, ציוד בסיסי יותר ועוד. למרות אפשרויות אלו רוב האנשים מעדיפים לפנות אל רופא מוכר וידוע בעל ניסיון רב שמבטיח להם את התוצאה הטובה ביותר וחלוקה לתשלומים שמתאימה להם.

כמה עולה השתלת שיניים ביום אחד במרפאת ד”ר בלן?

התקשרו 072-3311980 והצוות המסור ישמח לענות לכם על כל השאלות.

תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד

  • כמה עולה השתלת שיניים?

    מחיר השתלת שיניים משקף את איכות המרפאה
  • מחיר השתלת שיניים

    הניסיון והמוניטין של רופא השיניים משתקפים במחיר הטיפול
  • מה מגלם המחיר?

    כמו בכל תחום חשוב לבחון מה כולל המחיר של הטיפול