הכירו את הצוות

ד”ר יגאל בלן D.M.D

ד”ר יגאל בלן, העומד בראש מרפאות השיניים שהחזירו את החיוך לאלפי ישראלים ביום אחד, הוא רופא שיניים מוביל שצבר מוניטין עולמי בשלושת העשורים האחרונים בתחום השתלות השיניים.

עם הידע הרפואי העדכני ביותר, השימוש בטכנולוגיות חדישות ומעל ל-10,000 מטופלים ומטופלות, ד”ר בלן נחשב לאוטוריטה בתחום השתלות השיניים, ולאחד מרופאי השיניים המנוסים ביותר בישראל ובעולם.

שיטת ד”ר בלן להשתלת שיניים

שיטתו של ד”ר בלן להשתלות שיניים מותאמת באופן אישי לכל מטופל ומטופלת על בסיס פגישת אבחון יסודית המתקיימת בתחילת הטיפול וכוללת צילום CT, הדמיית תלת-מימד של מצב השיניים ובדיקת קו החיוך המבוצעים במרפאה.

בהמשך, נבנית עבור כל מטופל ומטופלת תכנית טיפול ייעודית הכוללת את הטכניקה הרפואית המתאימה ואת השתלים הדנטליים שבהם ייעשה שימוש עבור שיקום הפה. השיקום מתבצע על ידי מערכת כתרים המתוכננת במרפאה ומופקת במעבדה פרטית במקום, המותאמת במדויק למבנה הפה והלסת הייחודי של כל מטופל ומטופלת, תוך התחשבות בצרכים הרפואיים והאסתטיים שלהם.

במקום שבו כולם הרימו ידיים ד”ר בלן מתחיל

שמו של ד”ר בלן נודע בעיקר בזכות יכולתו לטפל במטופלים הסובלים ממקרי קיצון של חוסר עצם, מצבים בריאותיים מורכבים, חרדה דנטלית וגיל מבוגר, אשר גרמו למרפאות אחרות לסרב לטפל בהם. במסגרת זו פונים למרפאה מטופלים רבים שחוו כישלונות חוזרים של השתלות שיניים ומעוניינים לעבור השתלת שיניים ברמה הגבוהה ביותר כדי להימנע מכישלון נוסף.

בצמוד למרפאות ד”ר בלן נמצאות מעבדות שיניים פרטיות המשרתת בבלעדיות את לקוחות המרפאות שלנו. כדי לעמוד בסטנדרט העבודה הגבוה של המרפאות, עושות המעבדות שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ומאפשרות לרופאי השיניים לבצע שיקום פה מלא ללא צורך בהמתנה של חודשים ארוכים. צוות המרפאות כולל רופאי ורופאות שיניים מצטיינים בוגרי האוניברסיטה העברית וצוות שירות מובחר המסייע לד”ר בלן במהלך הטיפול ולאחריו.

רופא פרטי, טיפול פרטי

ד”ר בלן מבצע השתלת שיניים אחת ביום, כשלפניה נהנים המטופלים מטיפול רפלקסולוגי מרגיע ולאחריה הם זוכים לליווי מקצועי צמוד ואחריות מלאה לאורך 5 שנים.

עם הידע הנרחב והמגוון, ניסיון של 25 שנים בתחום וגישה מקצועית, נעימה ונוסכת בטחון, ד”ר בלן מצליח לשפר באופן משמעותי את איכות חייהם של אלפי מטופלים.

עוד לא השתכנעתם? הנה עוד כמה עובדות על ד”ר בלן:

> הוא לא רק רופא. ד”ר בלן הוא גם מרצה מבוקש בתחום השתלות השיניים בארץ ובעולם.

> הוא מורה דרך. ד”ר בלן הוא מדריך קליני של שיטות טיפול מתקדמות בתחום השתלות שיניים ביום אחד ומגיעים אליו להשתלמויות רופאי שיניים בכירים מארה”ב, רוסיה, סין ומערב אירופה.

> הוא בעל תואר M.D. ד”ר בלן הוא בוגר אוניברסיטת .Timichora 1990

> אבל הוא לא הסתפק רק באוניברסיטה. ד”ר בלן הוא גם בוגר תכנית פוסט אוניברסיטאית של אוניברסיטת פיטסבורג בארה”ב.

> הוא המתקדם בתחומו. ד”ר בלן פיתח שתלים דנטליים ייחודיים המאפשרים לבצע השתלות שיניים מורכבות גם במקרי קיצון של חוסר עצם.

קראו עוד על השיטה המתקדמת בישראל של ד”ר בלן לביצוע השתלת שיניים ביום אחד >>

staff


אין זמן טוב יותר מעכשיו כדי לשפר את איכות החיים. קבעו פגישת ייעוץ להשתלת שיניים ביום אחד עם ד"ר בלן >>

 • ד''ר יניב רתם

  ד''ר יניב רתם

  רופא שיניים, מנוסה בתחום שיקום הפה, בוגר האוניברסיטה העברית.
 • ד

  ד"ר נעה לובושיץ

  רופאת שיניים, השתלות שיניים ושיקום הפה, בוגרת האוניברסיטה העברית
 • ד

  ד"ר עדי גילדור-סיון

  רופאת שיניים, מומחית למחלות חניכיים, בוגרת האוניברסיטה העברית
 • עליזה

  עליזה

  מנהלת לקוחות
 • ימית

  ימית

  שיננית
 • אלה

  אלה

  סייעת
 • קלאודיה

  קלאודיה

  סייעת
 • ילנה

  ילנה

  סייעת
 • מלי

  מלי

  אחראית משמרת קבלה
 • ליאת

  ליאת

  מנהלת קבלה
 • חוה

  חוה

  פקידת קבלה
staff
featured

אנו מזמינים אותך לתאם פגישת ייעוץ ואבחון CT, לפגוש את הצוות המקצועי שלנו ולראות מקרוב את המרכז החדש שלנו להשתלת שיניים ביום אחד בקריות >>


תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן. ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד