מרפאת ד"ר בלן | השתלת שיניים בירושלים

השתלות שיניים בירושלים

גם במקרים קשים: השתלות שיניים ביום אחד

מרפאת השיניים שלנו בירושלים היא אחת משלוש מרפאות ד"ר בלן הפזורות ברחבי הארץ: מרפאת השתלות בתל אביב ומרפאת הדגל בקרית ים. כמו יתר המרפאות שלנו, גם מרפאת ד"ר בלן בירושלים מעניקה טיפולי השתלות שיניים ביום אחד, גם במצבים מורכבים וקשים.
בין היתר, המרפאה מעניקה למטופלים את הטיפולים הבאים:
• השתלות בלסת העליונה, התחתונה או בשתיהן יחד
• השתלה זיגומטית במצבי חוסר עצם בלסת התחתונה
• השתלה בזאלית במצבי חוסר עצם בלסת העליונה
• השתלה חוזרת במקרים של השתלה קודמת אשר נכשלה

בנוסף לכל אלה, המרפאה מטפלת גם במטופלים אשר סובלים מחרדות, ממחלות כרוניות ובמטופלים הנוטלים תרופות שונות. הניסיון הרב ושיטות העבודה המתקדמות שלנו מצליחים לספק עבור כל מטופל ומטופלת פתרונות דנטליים מוצלחים באמצעות שיטת "העמסה מיידית" – השתלת שיניים ביום אחד בלבד.
השתלות בלבד: מרפאה ייעודית המותאמת להליך ההשתלה
המרפאה תוכננה, נבנתה ועוצבה באופן ייעודי עבור מטופלים ומטופלות אשר זקוקים להשתלת שיניים, וכך מצליחה לספק חוויית טיפול ושירות מקצועית, איכותית ונעימה. מתוך היכרות ארוכת שנים עם קהל מטופלינו, אנחנו אמפתיים כלפי התחושות והחששות שלפני ההליך, ומצליחים להפיג את הפחד אשר עולה לא פעם, בגישה סבלנית ואדיבה.

גם מבחינה פרקטית, הגישה של מרפאות ד"ר בלן שמה את המטופל במרכז: קיימת חשיבה על נוחותם האופטימלית של המטופל או המטופלת במרפאה לאורך כל שלבי הטיפול, תוך שימוש בציוד הרפואי האיכותי ביותר בתחום ההשתלות ושיקום הפה.
אצלנו במרפאה: חדר ניתוח מצויד + מכשיר CT משוכלל.

המרפאה שלנו בירושלים כוללת חדר עם מכשיר CT משוכלל וחדיש, בו מתבצע האבחון בפגישת הייעוץ הראשונה ללא עלות. צילום הCT במקום מאפשר לצוות הרפואי לפענח את מצב המטופל או המטופלת באופן מדויק, כדי לבנות לכל אחד ואחת את תכנית הטיפול המתאימה להם ביותר. האבחון ובניית התכנית נעשים במקום, לאחר בדיקה פיזית של חלל הפה והשיניים על ידי רופאי שיניים אשר הוכשרו אישית על ידי ד"ר יגאל בלן בעצמו.

במרפאה קיים גם חדר ניתוח בו מתבצעת ההשתלה עצמה, אשר עומד בסטנדרט הרפואי הגבוה בישראל. כאמור, ההשתלה מתבצעת ביום אחד בלבד, כך שמרגע היציאה מחדר הניתוח להתאוששות, למטופל או למטופלת כבר יש שיניים חדשות בפה. שיניים אלה יוחלפו כעבור מספר חודשים במערכת כתרים מותאמת אישית שהוכנה על ידי המעבדת הפרטית שלנו (בהתאם למידות שנלקחו מפה המטופלים). יחד עם זאת, חשוב לציין כי השיניים הזמניות עמן יוצאים מההשתלה משמשות את מטופלינו ממש כמו השיניים הקבועות – ניתן לתפקד איתן באופן מלא: לדבר, לאכול ולחייך.

קהל מטופלינו באיזור ירושלים מוזמן להגיע אלינו למרפאה ולעבור אבחון מלא הכולל צילום CT ללא עלות או התחייבות, כדי לעשות את הצעד הבא לקראת איכות חיים משופרת וחיוך מושלם.
arrow down
arrow down

צרו קשר

אנחנו קשובים לכל שאלה או פנייה שיהיה לכם בנושא של השתלת שיניים. אנא הרגישו חופשיים ליצור עמנו קשר עם טופס זה.
השירותים שתקבלו במרפאה

חדר צילום חדשני
עם הדמיית CT

חדר טיפול

4 חדרי טיפול
חדישים ומאובזרים

טיפול רפלקסולוגי

טיפול רפלקסולוגי מלא
לפני הטיפול

לובי ד

לובי מפואר
וחדר מנוחה

משרד לפגישות ייעוץ ד

משרד לפגישות
ייעוץ והכוונה

יחס אישי מרפאת ד

שירות אישי וליווי
לאורך כל יום הטיפול

מרכז בינלאומי להכשרת רופאי שיניים בכירים

מרכז השתלות השיניים של ד”ר בלן בקריות מקיים לאורך כל השנה הדרכות, הכשרות וסדנאות לרופאי שיניים בכירים בכל רחבי תבל שמגיעים למרכז על מנת ללמוד מד”ר בלן ואנשי הצוות הרפואי שימוש בטכניקות מתקדמות של שיקום הפה, עם דגש על שיקומי פה במקרים מורכבים של חוסר קיצוני בעצם הלסת התחתונה והעליונה ובמקרים של מטופלים שחוו בעבר מספר כישלונות של השתלות שיניים.

לחיוג מהיר למרפאה