שאלות נפוצות

דר’ יגאל בלן עונה לך באופן אישי על כל השאלות הגדולות ועל כל הנושאים שמעניינים אותך לפני שניגשים לטיפול של השתלת שיניים ביום אחד.

 • קרא תשובהאיך זה עובד? האם באמת אחזור הביתה בערב עם שיניים חדשות?
  השתלת שיניים ביום אחד? במילה אחת - כן.

  השתלת שיניים ביום אחד מבוססת על עיקרון העמסה מיידית. שיטה זו פותחה על ידי רופא שיניים מפורטוגל, והיא מקבילה לטכניקה מוכרת ומוכחת מתחום האורטופדיה. הטכניקה להשתלת שיניים ביום אחד משקמת באופן מיידי את החוסר בשיניים ובכך מקטינה למינימום את הטראומה שהגוף עובר, ומקצרת מאוד את תהליך ההחלמה.
  הודות לשיטה זו מתאפשר לעבור את התהליך ביום אחד, בלי כאבים, ולצאת עם חיוך חדש הביתה בערב.

  קרא תשובה
 • קרא תשובהמה זה חוסר עצם? האם ניתן להשתיל שיניים בחוסר עצם קיצוני?
  קודם כל חשוב לדעת - חוסר עצם הוא מצב בר טיפול.

  כשמאבדים שיניים הגוף מאבד את העצם התומכת בשיניים מאחר והגוף מבין שאין צורך להשקיע משאבים בתחזוקת העצם מאחר ואין שיניים. בכל שנה בה אין שיניים, מאבדים 2-3 מ”מ עצם בממוצע. העדר עצם לרוב מונע השתלת שיניים מאחר ואין עצם להחזיק את השתלים. להבדיל מהשיטה הישנה להשתלת שיניים, בה היו מבצעים תהליך עם של השתלת עצם, בשיטת ד”ר בלן להשתלת שיניים ביום אחד פיתחנו שתלים מיוחדים המאפשרים להשתיל שיניים גם במקרים קיצוניים של חוסר עצם מבלי לפגוע בזמני ההחלמה המהירים.

  קרא תשובה
 • קרא תשובהכמה עולה לעבור השתלת שיניים?
  עלות הטיפול קשורה לאיכות הטיפול

  השתלת שיניים ביום אחד היא שיטה חדישה ומתקדמת שמחייבת ציוד, חומרים ושיטות עבודה מיוחדות ומורכבות. יש קשר ישיר בין עלות הטיפול לאיכות הטיפול ולרמת התוצאה. במרכז להחזרת החיוך ביום אחד עובדים עם ציוד ייעודי לטיפול מורכב מהסוג הזה, במרפאה חדשנית שנועדה כולה לקיים תהליכים של השתלות שיניים ביום אחד.

  קרא תשובה
 • קרא תשובהמה חשוב לדעת לפני שעוברים השתלת שיניים ביום אחד?
  השתלת שיניים ביום אחד, לא מה שחשבת.

  חשוב לדעת ששיטת הטיפול להשתלת שיניים ביום אחד מבוצעת ברוב המכריע של המקרים ללא כאבים ואף ללא תפרים בחלק מהמקרים. בנוסף מאחר ועדיין מדובר בהליך כירורגי חשוב לקחת כמה ימי חופש מהעבודה לצורך החלמה ולאכול אוכל רך למשך מספר ימים.

  קרא תשובה
 • קרא תשובהמי זה ד"ר בלן?
  ד"ר יגאל בלן D.M.D, נעים להכיר

  ד”ר יגאל בלן, רופא שיניים מנוסה העוסק בהשתלות שיניים כבר למעלה מ 20 שנה והחזיר את החיוך לאלפי מטופלים בישראל. ד”ר בלן רואה את העבודה שלו כשליחות של ממש וכיום הוא מרופאי השיניים המובילים בארץ ובעולם בתחום השתלות השיניים, ובפרט השתלת שיניים ביום אחד.

  קרא תשובה
 • קרא תשובהמהם שלבי הטיפול בתהליך השתלת שיניים?
  מאבחון ועד שיניים חדשות

  כל מטופל שמגיע למרכז להחזרת החיוך ביום אחד עובר בשלב הראשון פגישת ייעוץ ואבחון, בה נאסף חומר כולל צילום CT במקום ורקע רפואי. לאחר פגישה זו נבנית תכנית טיפול שמלווה בהסבר מפורט.
  עם אישור התכנית עוברים לתהליך השתלת השתלים ולאחר מכן שיקום הפה הכולל התאמת שיניים חדשות.
  כל השלבים האחרונים מתבצעים באותו היום.
  לאחר ההשתלה מגיע המטופל לביקורת שוטפת במהלך חצי שנה, ולאחר מכן מקבל המטופל את השיניים האחרונות שלו שעברו התאמה מדויקת למידותיו.
  תהליך כירורגי ותהליך שיקומי
  מקבלים שיניים באותו יום, במהלך חצי שנה נפגשים לביקורות
  אחרי חצי שנה יש התאמה מדויקת של השיניים
  החזרה של הפעולה היא כדי להעניק את התוצר האיכותי ביותר לאחר קליטת השתלים בעצם.

  קרא תשובה
alt

תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן. ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד