מטופלים מספרים - השתלות שיניים המלצות

מטופלים ממליצים

ד”ר בלן סייע ליותר מ-10,000 מטופלים ומטופלות שעברו השתלות שיניים לשפר את איכות החיים ביום אחד בלבד. הנה כמה מהסיפורים האישיים של המטופלים והמטופלות של מרפאות ד”ר בלן על התהליך שעברו. לחצו על הסרטונים ותוכלו לצפות בעצמכם באנשים שהחליטו לא להתפשר על איכות ולפנות לד”ר בלן, ונהנים מהבחירה הנכונה בכל יום מחדש.

תמי גוטסמן
שיקום לסת עליונה

"פחדתי שבאמצע מסעדה אני אשב ותצא לי שן, לא הייתי שקטה. רציתי להראות טוב ואם זה לא מאד כואב – לא בגוף ולא בכיס, אפרגן לעצמי כי יש עוד הרבה שנים לפניי. יום הניתוח היה מהנה אפילו. בבוקר קבלתי עיסוי רפלקסולוגי, אחר כך הייתי בחצי הרדמה, התעוררתי והכל היה בסדר. כשיצאתי עם חברים וחברות, התחילו השאלות: עשית ניתוח בפנים? רזית? כשהסברתי שיש לי שיניים חדשות, אנשים התפלאו. אני חושבת שזה מאד שינה אותי."

תמי גוטסמן מספרת מנקודת מבטה על טיפול השתלת שיניים בלסת העליונה שעברה במרפאתו של ד"ר בלן

דני אליאס
שיקום 2 לסתות

"אנשים בלי שיניים או עם תותבות... זה אין חיים. החלטתי שאני הולך על זה עד הסוף. ד"ר בלן קיבל אותי בצורה מדהימה, הסביר לי בצורה אמינה, מקצועית. אני אומר לו: אתה לא פותח לי את הפה, מסתכל? הוא אומר לי: לא צריך. עשה לי צילום סי טי ופנורמי באותו רגע. היה לי מדהים, אתה רואה בן אדם שאכפת לו, שעושה את העבודה. החיים שלי השתנו מהקצה אל הקצה. אני אוכל טוב, אני שותה טוב, מרגיש נפלא."

סיפורו האישי של דני אליאס שעבר השתלת שיניים מלאה במרכז להחזרת החיוך ביום אחד.

ציפי ואורי מרום
שיקום שתי לסתות

"אורי: שנינו איבדנו את השיניים המקוריות שלנו בגיל צעיר יחסית והסתפקנו בתותבות. כשאתה עושה את ההשתלה אתה לא מרגיש כלום. מי שהיו לו שיניים תותבות והחליף אותן בשיניים מושתלות – ההבדל הוא עצום. החיוך, הדיבור, האכילה... עליתי איזה ארבעה קילו. איך אומרים? זה לחזור לחיים.
ציפי: נוצר איזשהו קליק, אי אפשר להסביר את זה. אתה עובר ורואה רופאים עד שאתה מחליט - זהו זה. השירות פשוט מעולה, היחס אדיב ויוצא מן הכלל.
"

ציפי ואורי מרום מתארים את החוויות שעברו במהלך טיפולי השתלות שיניים במרפאתו של ד"ר בלן.

גאיה אור
שיקום 2 לסתות

"עברתי טראומה כי נפלתי על רופאי שיניים לא טובים שהרסו לי מה שהצלחתי לשמור. זה היה סבל מאד גדול. ואז הגעתי לד"ר בלן. להיכנס למרפאה של ד"ר בלן זה כמו להיכנס הביתה. היחס היה בגובה העיניים. הוא הפך את כל החוויה הזאת שהיא כביכול טראומטית לנסבלת ולאחר מכן התוצאה הייתה פנטסטית! הוא החזיר לי את החיוך שלי בחזרה בצורה הכי נעימה והכי מקצועית שיכולה להיות. "

סיפורה האישי של גאיה אור, מטופלת של ד"ר בלן, שעברה שיקום פה והשתלת שיניים ביום אחד בשיטה המתקדמת בישראל.

ניסים לוי
שיקום 2 לסתות

"לפני כשנתיים נפל לי גשר ישן. באותה תקופה אשתי נכנסה לטיפול אצל ד"ר בלן, הייתה מאד מרוצה והמליצה לי גם. קיבלו אותי בסבר פנים יפות, בסבלנות אין קץ, ידעתי לקראת מה אני הולך. ד"ר בלן רואה כל דבר בצורה של מקצוען אמיתי. הייתה הרגשה מצוינת, שאתה בידיים טובות. המקצוענות ברמה גבוהה מאד. הסביבה שלי אוהבת לראות אותי מחייך ועכשיו החיוך שלי הרבה יותר יפה."

ניסים לוי מספר על ד"ר בלן ועל החוויות שעבר במהלך טיפול של השתלת שיניים ביום אחד.

זהבה פרנקו
השתלת שיניים ביום אחד

"התנדנדו לי השיניים הקדמיות. הלכתי לרופא שיניים אחר והוא החליט שהוא לא מתעסק איתי ועם הפחדים שלי. הגעתי לד"ר בלן. שירות אדיב, צוות מדהים, כולם מקבלים אותי בחיוך. זה כמו בית. כשסיימתי את הטיפול התגובות היו מדהימות. היום אני יכולה לאכול תפוח, פיצוחים, בלי פחד. לא היה לי בטחון לשבת אצל רופא שיניים ועברתי המון רופאים. ד"ר בלן הצליח להחזיר לי את הביטחון. היום אני מחייכת חיוך של מיליון דולר."

זהבה פרנקו הגיעה אל ד"ר בלן לאחר שרופא שיניים אחר סירב לטפל בה ומספרת איך הפחד מטיפולי השתלות שיניים הפך לחוויה חיובית

אריה זימל
שיקום 2 לסתות

"השיניים התנדנדו ומצאתי את עצמי אוכל דברים שאני יכול ולא דברים שאני רוצה. לפני שאני מחייך מסתכל מאיפה מסתכלים עלי... לי אין זמן וסבלנות לתהליכים ארוכים. פה באתי ומיידית עשו לי צילומים, סי טי, הרגשה כזאת של "אנחנו מקצוענים. אין לך מה לדאוג". יאמר לזכותם שלא חסכו ממני פרטים. חודשיים אחרי הניתוח הגיע חבר שלא פגשתי שנתיים והוא אמר לי: אתה נראה יותר טוב ממה שנראית לפני שנתיים, איך זה? אז אמרתי לו: אני מחייך."

אריה זימל משתף בחוויה האישית שלו לאחר שעבר טיפול השתלת שיניים ושיקום פה במרכז להחזרת החיוך בניהולו של ד"ר בלן.

 

תמי אבוחצירא
שיקום 2 לסתות

"איך שנכנסתי לקליניקה של ד"ר בלן, היו אנרגיות כל כך טובות. היחס, ההסבר, הסבלנות. שכנעו אותי שאני לא אסבול ולא סבלתי. פשוט לא עברתי יום אחד של כאבים. תוך 24 שעות, גם לסת עליונה וגם תחתונה. אני מרוצה. יודעים שעברתי טיפול שיניים מקיף ומחמיאים לי שזה טבעי, שזה הכי חשוב."

הסיפור האישי של תמי אבוחצירא, מטופלת של ד"ר בלן, שעברה שיקום פה והשתלת שיניים ביום אחד בשיטה המתקדמת בישראל.

מוטי גימפל
שיקום שתי לסתות

"הייתה לי טראומת ילדות עם רופא שיניים ולא הייתי מוכן ללכת. לא יכולתי לנגוס בתפוח, סבלתי מכאבי שיניים איומים. אצל ד"ר בלן קובעים לך שעה – והכל בזמן. הרופא מחכה לך. הייתי כמו בן של מלך. ביום של העקירות לא הרגשתי כלום. לא כאבים, לא נפיחויות, כל מה שהפחידו אותי – לא היה. זה משנה את החיים ואני מברך על הרגע הזה. אני רק מצטער שזה לא היה כמה שנים אחורה, הייתי מרוויח עוד כמה שנים של איכות חיים."

מוטי גימפל מתאר איך עבר מייאוש לתקווה במהלך טיפולי השתלות שיניים ביום אחד במרפאה של ד"ר בלן

תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן. ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד

לקוחות נוספים


 • "התייחסו אלי כמו מלכה - יחס אישי ושירות מקצועי" רחל רותם עברה שיקום פה שכלל השתלות שיניים בשתי לסתות. זה סיפורה אישי.
 • "קיבלתי יחס מדהים, הכל תקתק כמו שעון שוויצרי אבל באווירה רגועה ונעימה". אורי יסוד מספר על השתלת שיניים שעבר במרכז.
 • "הכל היה להם במרפאה, בלי צורך ללכת למקום - פשוט מקצוענים" מלכה מזרחי עברה השתלות שיניים בשתי לסתות.
 • "לא הרגשתי שום כאב, בלי התנפחויות - לא הרגשתי כלום. אצל ד"ר בלן הכל עובר חלק" יצחק בוסידן, פנסיונר משתף על השתלת שיניים שעבר.
 • "המליצו על ד"ר בלן. הגעתי עם חששות אבל כל התהליך עבר בקלות ובלי כאבים." שרה אורלב משתפת בחווית שלה מתהליך שיקום פה והשתלות שיניים בשתי לסתות.
 • "ד"ר בלן הרשים אותי מאוד מבחינת האדיבות והאמינות. מאז הטיפול נפטרתי מהתותבות, אין לי כאבים ואני יכול לאכול הכל" חיים זיסמן חושף הכל על השתלת שיניים שעבר במרכז.
 • "אם הייתי יודעת כמה קל, מהיר ומקצועי יעבור התהליך אצל ד"ר בלן, הייתי עוברת את זה לפני הרבה שנים. זה סיפורה. שולה פרגר עברה השתלות שיניים ב 2 לסתות. זה סיפורה.
 • "אני רוצה לציין את המקצועיות, המסירות והסבלנות של ד"ר בלן וצוות המרפאה. בזכותם יצאתי ממצב של דכדוך למצב של חיוך". אבינועם מרום עבר השתלת שיניים במרכז והחליט לשתף.
 • יש לד"ר בלן יד של מלאך, והטיפול כולו עבר במהירות של ברק. ד"ר בלן הוא רופא טוב בכל רמ"ח איבריו - גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית" יפה גזל עברה השתלת שיניים במרכז להחזרת החיוך ביום אחד והתנדבה לשתף.
 • "התביישתי לאכול ליד אנשים. לא האמנתי שאפשר לשפר את מצב הפה שלי, עד שנכנסתי לד"ר בלן" אשר בק, פנסיונר צעיר בן 90 עבר השתלת שיניים ב 2 לסתות
 • "המליצו לי על ד"ר בלן. כבר מהשיחה הראשונה ידעתי שנפלתי בידיים טובות. אחרי 4 שעות יצאתי עם חיוך חדש, ללא כאבים." דינה בוסידן, עברה השתלת שיניים ביום אחד - זה הסיפור שלה.
 • "אחרי שנגרמו לי נזקים במרפאות אחרות, הגעתי לד"ר בלן ומצאתי בעל מקצוע משכמו ומעלה. עברתי השתלת שיניים בכמה שעות ויצאתי עם שיניים טובות יותר מהשיניים שהיו לי." ששון מזרחי מספר על חוויית הטיפול שעבר במרכז.
 • "קראתי על השיטה ואחרי פגישה בעלי אמר: "זהו זה! ד"ר בלן יודע מה הוא עושה". אחרי הטיפול עולמי השתנה לטובה, אני מחייכת בחופשיות ואוכלת טוב." רחל גזית עברה השתלת שיניים מלאה, זה סיפורה.
 • פחדתי לדבר בגלל התותבות, שמעתי על השתלת שיניים ביום אחד ואחרי בהייתי אצל מספר רופאים הגעתי לדר בלן. הגעתי בבוקר ולא האמנתי שבערב אהיה עם שיניים בפה. בוריס גרינשטיין עבר השתלת שיניים ביום אחד, זה סיפורו.
 • לאחר שהמליצו לי על ד"ר בלן הגעתי למרפאתו לעבור השתלת שיניים. התרשמתי מאוד מהמרפאה, צוות העובדים ומד"ר בלן בעצמו. הכל התנהל כמו שעון באופן מסודר. לאחר הטיפול לא סבלתי כלל מכאבים והיום אני יכול שוב לאכול הכל. - גדעון מטס, מציג חוות דעת על ד"ר בלן
 • סבלתי מריח וכאבים בפה, עקרתי את כל השיניים ועברתי לתותבות. הגעתי לד"ר בלן שבנה לי תכנית טיפולים במקום ובמקום השתלת עצם והרמות סינוס עברתי השתלת שיניים ביום אחד והיום, אחרי שנתיים וחצי, אני מרגיש מצוין עם השיניים. אצל בלן זה מאה אחוז אחריות. - אריה ששון ממליץ על ד"ר בלן
 • אחרי שעברתי השתלת שיניים חיי השתפרו לאין ערוך, אם עד עכשיו לא יכולתי לדבר ולאכול בפה פתוח , היום אני לא מוגבלת בכלום. ממליצה מאוד על ד"ר בלן. - זהבה בן זריהם, מטופלת של ד"ר בלן
 • יום הטיפול הוא חוויה, עברתי רפלקסולוגיה במקום ואז תוך כדי הטיפול לא הרגשתי כאבים ולא הרגשתי שום דבר אז פשוט - נרדמתי! אחרי שאני עברתי השתלת שיניים הגיע גם בעלי וגם שתי אחיותיי. כיום אני מרגישה נפלא. - ויקי בלצבלאו מספרת על חוויית הטיפול שלה.
 • כל הרופאים שפגשתי אמרו לי שלא יהיו לי שיני חרסינה על שתלים, ד"ר בלן אמר בדיוק ההיפך, והוא צדק. עברתי אצלו השתלת שיניים ולא הרגשתי כלום, שום כאבים. ד"ר בלן פרפקציוניסט ומקצועי. פעם ראשונה שאני יכולה לומר על רופא שיניים שכיף לי לבוא אליו. מבחינתי האחד והיחידי זה ד"ר בלן - אורנה צוק ממליצה על ד"ר יגאל בלן.
 • אמרתי לד"ר בלן, אתה יכול להחזיר לי את השיניים שהיו לי פעם? והוא ענה לי "כן" רמת טיפול ברמה של חוץ לארץ. אחרי שעברתי השתלת שיניים, חזרתי הביתה ולא האמנתי - זה כל כך טבעי ויפה שאני מצטערת שלא עשיתי את זה לפני עשר שנים - סוזי בטש, וסיפור השתלת השיניים שלה.
 • הייתי עם תותבות, ואמרו לי שמבנה הפה שלי לא מתאים להשתלות שיניים. ד"ר בלן אמר לי "בכל מצב אפשר לסדר את הבעיה שלך". בערב יצאתי עם שיניים חדשות וחזרתי לאכול בלי בעיות וכולם מחמיאים לי. - אסתר טפאירו עברה השתלת שיניים ביום אחד במרפאתנו.
 • הייתי צריכה השתלת שיניים, בהתחלה שמעתי על השיטה הקלאסית שדורשת השתלות עצם, הרמות סינוס וסבל שנמשך הרבה זמן. לא רציתי ואז שמעתי על השתלת שיניים ביום אחד בשיטת ד"ר בלן. אני זוכרת שנכנסתי לחדר הטיפולים ותוך כדי הטיפול נרדמתי. באותו ערב יצאתי הביתה עם שיניים וללא כאבים או נפיחות. - אריאלה סגל מספרת על חווית הטיפול שלה.
 • באתי למרפאה, התקבלתי במאור פנים, הכרתי כאן צוות מדהים, יש כאן אוזן קשבת ולב חם שמקבל את האדם עם כל הפחדים.

מכתבי תודה

 • חיפשתי רופא איכותי שיבצע השתלת שיניים והגעתי אליכם בהמלצה של חברים, שהם מהסוג שבודק הרבה ולעומק לפני שהם מחליטים.
  קרא עוד
 • אני מאוד מרוצה מתהליך השתלת שיניים שעברתי, יש לכם שיטה ייחודית ומוצלחת שפשוט עובדת.
  קרא עוד
 • תודה מקרב לב על הטיפול המסור והחם שהענקתם לי במשך חודשים ארוכים, נהניתי מאוד להיות מטופלת שלכם.
  קרא עוד
 • אני מאוד מרוצה מתהליך של השתלת שיניים ביום אחד שעברתי ובראש ובראשונה - מהתוצאה.
  קרא עוד
 • לד"ר יגאל בלן רופא השיניים המהולל ששיקמת את פי. תודה על טיפולך המקצועי המסור והנכון,שמאפשר לי סוף סוף לחייך מחדש וללא גבולות.
  קרא עוד
 • בשורה טובה לכל מכאוב, לשיניים ולחניכיים
  קרא עוד
 • קיבלתי יחס אישי, מקצועי וחברי. הגעתי עם המלצה ואני יוצאת עם המלצה גדולה מאוד
  קרא עוד
 • חששתי מכאבים ומסבל, אך לא כך היה! ואני מרגישה היטב את התוצאה ונהנית מכל יום
  קרא עוד
 • המרפאה מעוצבת בטוב טעם, נקייה, מאובזרת במקצועיות ומשרה הרגשה של רוחב לב
  קרא עוד
 • האדם שפתר לנו בעיות שיניים, שמהן סבלנו שנים, לאחר שמספר רופאים אמרו שהדבר לא ניתן לביצוע
  קרא עוד
 • תודה על הטיפול הטוב, החדשני והמסור שדרש מומחיות והתמודדות עם אתגרים מורכבים בגלל מצב הפה המורכב שלי.
  קרא עוד
 • תודה על שנטעת בי תקווה וביצעת עבודה מאוד טובה
  קרא עוד
 • מאז גיל 15 נחשפתי לרופאי שיניים רבים בארץ, באנגליה ובארה"ב אך רופא שיניים מקצוען, אדיב ושירותי כמו ד"ר בלן - לא פגשתי.
  קרא עוד