מה קורה ביום הטיפול

מה קורה ביום הטיפול

השתלת שיניים ביום אחד: מה קורה ביום הטיפול?

על מנת להפוך את יום הטיפול לחוויה חיובית ונעימה, אנחנו מקפידים ביום שבו מתבצעת השתלת שיניים, להעמיד לרשות המטופל את כל הכלים האפשריים שיסייעו לו לעבור את התהליך באופן הקל והנינוח ביותר

ביום הטיפול כל הצוות הרפואי והמקצועי ערוך לקבל את המטופל מרגע הגעתו בבוקר ועד שהוא מגיע הביתה בשלום עם שיניים חדשות ולא פחות חשוב, עם חיוך גדול על הפנים.

המרכז להחזרת החיוך נבנה כולו על מנת להעניק את הפתרון הטוב ביותר למטופלים שלנו. למטה מפורט תהליך הטיפול כולו מתחילתו ועד סופו המוצלח ב 7 שלבים פשוטים:

 1. טרום טיפול

  כשעה לפני תחילת ההשתלה, אנו מעניקים טיפול תרופתי להרגעה אשר מותאם למצב הרפואי של כל מטופל. הטיפול כולל אנטיביוטיקה, כדורים נגד כאבים ולהפגת המתח. שלב זה מבטל באופן כמעט מוחלט את החרדה או הפחד מהתהליך.

 2. רפלקסולוגיה

  על מנת להפיג מתחים ועד לתחילת התהליך, כל מטופל עובר טיפול רפלקוסוגי מסור. הטיפול נמשך כשעה ומסתיים עם הצגת חומר מטשטש ומאלחש, המסייע לתחושת הנמנום לאורך הטיפול כולו.

 3. התהליך הכירורגי

  השלב הכירורגי בתהליך השתלת השיניים מבוצע באופן אישי על ידי ד"ר בלן, מתחילתו ועד סופו. שלב זה יכול להמשך בין שעה וחצי לשלוש שעות לכל לסת.

 4. קיבוע שיניים זמניות

  כשלוש שעות לאחר גמר הטיפול, אנו מתאימים למטופל כתרים זמניים אשר מקובעים לשתלים ואינם נשלפים.

 5. תחזוקה שוטפת

  עם סיום הטיפול, המטופל יוצא עוד באותו היום עם חיוך חדש, כאשר אנו זמינים עבורו טלפונית 24/7 לכל צורך ב-48 השעות הראשונות שלאחר ההשתלה. אנו מבקשים לשמור על תזונה רכה במשך 45 יום ולהגיע לביקורת אחרי עשרה ימים, ולאחר מכן פעם לחודש למשך חצי שנה. הביקורת נועדה לבדוק שהשיניים נקלטו ושהכל תקין.

 6. שיקום הפה

  לאחר חצי שנה מסיום התהליך של קיבוע השיניים הזמניות, אנו מזמנים את המטופל להגיע למרפאה ולקבל את השיניים הסופיות שלו. תהליך השיקום מבוצע על ידי רופא משקם של המרכז להחזרת החיוך ביום אחד כשבמהלכו מפרקים את השיניים הזמניות המקובעות, לוקחים מידות מחדש ומתאימים שיניים (כתרים) העשויים מחרסינה ו/או זירקוניה.

 7. אחריות רפואית מלאה

  כל המטופלים במרכז להחזרת החיוך ביום אחד נהנים מאחריות של 5 שנים על כתרי זירקוניה ומאחריות של 5 שנים על השתלים ועל הכתרים הרגילים. בנוסף נהנים מטיפולי שיננית לתקופה של 5 שנים – ללא תוספת מחיר

אנחנו גאים להוכיח בכל פעם מחדש שטיפול השתלת שיניים יכול להיות תהליך לא מפחיד ואפילו נעים וחוויתי.

הקשיבו לאנשים שכבר עברו את השתלת שיניים במרפאה

לצפיה במטופלים שלנו מספרים על חווית הטיפול שעברו לחצו כאן >>

נגישות