השתלת שיניים ביום אחד מחירים

טלפנו עכשיו: 072-33-11-980

השתלת שיניים מחירים ועלויות הטיפול

כשמדובר על השתלת שיניים מחירים הפכו להיות שם המשחק אצל רבים מהמטופלים.

אם בעבר, הפתרון לכל אדם שסבל מחסר של שיניים היה שיניים תותבות או השתלות שיניים בשיטה הקלאסית בתהליך שלוקח עד שנתיים, כיום אנשים יכולים ליהנות מטיפול של השתלות שיניים ביום אחד. מאמר זה יעזור לכם להבין מהי השתלת שיניים ביום אחד ועל פי מה מושתת המחיר של השתלת שיניים ביום אחד מחיר שמשתנה דרמטית מרופא שיניים אחד לאחר.

השתלת שיניים מחירים, השתלת שיניים מחיר

מה המחיר של השתלת שיניים איכותית בישראל?

רצים לאינטרנט? עצרו לשנייה.

אם גם אתם מעוניינים לברר מהו המחיר של השתלת שיניים וכבר התחלתם להקליד ‘השתלות שיניים ביום אחד מחירים’, עצרו לרגע וקראו מאמר זה.

הקלדת מחרוזת המילים ‘השתלת שיניים מחיר’ תחשוף בפניכם קישורים רבים לדפי אינטרנט של רופאים ושל משווקים שמציעים שירות זה. כדי שלא תתבלבלו ועל מנת שתוכלו להחליט על פי טיב הרופא ולאחר מכן על פי המחיר אותו הוא גובה, חשוב שתקראו על בסיס מה נקבע המחיר להשתלת השיניים והאם יש הבדל בין מחיר השתלת שיניים רגילה לבין השתלת שיניים ביום אחד.

השתלת שיניים מחירים מול פרמטרים לבחינה

השתלת שיניים ביום אחד מאפשרת כיום לא רק לקצר משמעותית את זמן הטיפול לעומת השתלות שיניים רגילות אלא מספקת כיום, בזכות טכניקות מתקדמות, פתרונות גם למקרי קצה כמו חוסר בעצם הלסת שבעבר היו מוגדרים כ”מסורבי טיפול”.

לכן, המחיר של ההשתלה נקבע בראש ובראשונה על סמך האבחון המוקדם שמבצע רופא השיניים וסוג תכנית הטיפול שנבנית עבור המטופל.

כאן גם טמונה הסכנה במטופלים שהולכים שבי אחרי מחירונים זולים של שתלים דנטליים שלאו דווקא מתאימים למקרה הייחודי של המטופל אלא עלולים להעיד על עבודה בשיטת סרט נא שאינה מבחינה בין מטופלים שונים ומצבים בריאותיים שונים.

סוג השתלים הדנטליים

שימוש בשתלים דנטליים איכותיים ובטח בשתלים דנטליים ייחודיים כמו שתלים בזאליים או שתלים זיגומטיים המשמשים לטיפול במקרים קיצוניים של חוסר עצם עולים יותר אבל גם מחזיקים הרבה יותר זמן ונקלטים בקלות יותר ברקמת הלסת.

חשוב להבין ששימוש לדוגמא בשתלים ייעודיים וביצוע השתלה בזאלית או השתלת שיניים זיגומטית מצריכה מיומנות גבוהה מאוד של רופא השיניים ולכן יש השפעה ישירה על עלות הטיפול.

הניסיון של רופא השיניים בתחום ההשתלות ושיקום הפה

הנזק הן הבריאותי והן האסתטי שעלול לגרום רופא שיניים לא מנוסה במסגרת השתלת שיניים הוא עצום – מכישלון של ההשתלה, דרך שחיקה בעצם, פגיעה בחללי הסינוס ועד לפגיעה עצבית שלא ניתנת לשיקום.

לכן, רופא שיניים שביצע מאות השתלות מורכבות ויש לו רשימת ממליצים שניתן להתקשר ולדבר איתם שווה תשלום נוסף עכשיו שיחסוך הרבה כסף על תיקונים וטיפולי שיקום בעתיד ויעניק לכם שקט נפשי במהלך הטיפול ולאחריו.

סוג הכתרים הדנטליים 

מה שמחליף למעשה את השיניים הם הכתרים שיושבים על השתלים הדנטליים. שימוש בכתרי זירקוניה יקר יותר משימוש בכתרי חרסינה אבל כתרים אלו עמידים יותר ונותנים תוצאה אסתטית הרבה יותר איכותית.

אחריות ושירותים נלווים

רופאי השיניים המובילים בישראל בתחום השתלות השיניים מחזיקים במרפאתם מכשיר CT לביצוע בדיקות במקום, משתמשים בטכנולוגיה הממוחשבת המתקדמת ביותר ומעניקים שירותים נלווים כמו הסעות למקום וחזרה וטיפולי רפלקסולוגיה לפני ההשתלה.

ערך מוסף שעבור מטופלים רבים שווה לשלם עבורו.

השתלת שיניים מחירים והאחריות לתוצאות

לסיכום, אם אתם מעוניינים לברר אודות השתלות שיניים ביום אחד מחיר, תזכרו שככל שהטכנולוגיה באמצעותה נעשית ההשתלה מתקדמת יותר, הרופא המבצע הוא בעל ניסיון רב יותר, המוניטין שלו גדול יותר, ואם מובטחת אחריות על הטיפול והשתלים איכותיים ומותאמים באופן אישי לכל מטופל, המחיר יהיה גבוה יותר, אך ככל הנראה גם יצדיק את תוצאה ואת השקט והביטחון שלכם במהלך הטיפול ושנים לאחריו.

השתלת שיניים ביום אחד מחירים לטיפול אצל ד”ר בלן

פנו אלינו, עברו אבחון יסודי חינם וקבלו הצעת מחיר מסודרת וברורה

תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד

  • השתלת שיניים מחירים וציוד

    המרפאות המובילות בישראל מחזיקות בתוך המרפאה מכשיר CT חדשני
  • השתלת שיניים מחירים וטכנולוגיה

    הדמיה ממוחשבת מאפשרת לשפר את הדיוק בהשתלה
  • שתלים זיגומטיים

    שיטות ייחודיות להשתלת שיניים משפיעות על העלות