השתלות שיניים ושיניים תותבות של סלבס שלא ידעתם עליהן

טלפנו עכשיו: 072-33-11-980

 

השתלות שיניים הפכו לדרך הפופולארית בעולם להחזרת החיוך לאנשים שאיבדו את שיניהם ומתברר שהן לא פוסחות גם על הסלבס העולמיים.

הנה חמישה מפורסמים שחיוך זוהר הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה שלהם, ועברו השתלות שיניים או שימוש בשיניים תותבות (בתקופה שלא היו השתלות שיניים…) כדי לשמור עליו.

וויסנטון צ’רצ’יל

צ’רצ’יל שכיהן כשר הימייה הבריטי במלחמת העולם הראשונה וכראש ממשלת בריטניה במלחמת העולם השנייה וחזר לכהונה נוספת בשנות החמישים, היה מהמדינאים הבולטים והמשפיעים במאה העשרים.

הוא איבד את שיניו ונעזר במערכת של שיניים תותבות שעוצבה במיוחד על מנת לשמור על חיתוך הדיבור הייחודי לו, שיאפשר למאזינים לזהות את קולו בשידורי הרדיו.

סט השיניים התותבות שלו נמכר במכירה פומבית במחיר של מעל 15,000 ליש”ט. קרוב לוודאי שאם צ’רצ’יל היה חי כיום הוא היה נפטר מהשיניים התותבות ופשוט עובר השתלת שיניים ביום אחד.

צ'רצ'יל - היה מבצע השתלת שיניים?

צ’רצ’יל – היה מבצע השתלת שיניים?

השתלת השיניים של ג’ו ביידן

מתברר שג’ו ביידן, יליד 1942, שהתמודד בעבר לראשות המפלגה הדמוקרטית וכיום מכהן כסגן הנשיא האמריקאי ה-47 בקדנציה השניה של הנשיא ברק אובמה, השקיע לא מעט כספים בטיפולי השתלות שיניים, שהעניקו לחיוך שלו מראה זוהר וזיכו אותו בתדמית של מצליחן.

השתלות השיניים של ג'ו ביידן

השתלות השיניים של ג’ו ביידן

דיק ואן דייק

כוכב הקולנוע והטלוויזיה האמריקאי שהתפרסם בסרטים כמו מרי פופינס, צ’יטי צ’יטי בנג בנג ודיק טרייסי עבר השתלת שיניים מלאה בשתי הלסתות שמאפשרת לו גם בגיל 90 להיראות נפלא כשהוא מחייך.

בגיל 90 אחרי השתלת שיניים

בגיל 90 אחרי השתלת שיניים

קלארק גייבל

אחד החיוכים המפורסמים בתולדות הוליווד שייך לכוכב הסרט “חלף עם הרוח”.
אך רבים לא יודעים שקלארק גייבל סבל ממחלת חניכיים קשה שגרמה לו לאבד כמעט את כל שיניו עד גיל 32 ואילצה אותו להיעזר בסט של שיניים תותבות.

דרך אגב, השמועות מדברות על כך ששותפתו לסרט ויויאן ליי התלוננה על הבל פיו הלא נעים. במידה והיה חי היום, גם קלארק גייבל יכול היה לפתור את בעיות השיניים ולהיפטר משיניו התותבות, שהעיבו על חייו האישיים לאורך שנים, בעזרת טיפול של השתלת שיניים ביום אחד.

גייבל - סבל משיניים תותבות

גייבל – סבל משיניים תותבות

ניקולס קייג’

השחקן ההוליוודי זוכה פרס האוסקר, שהתפרסם בעשרות סרטים כמו אדפטיישן, לעזוב את לאס וגאס, עימות חזיתי ובייבי אריזונה – עבר עקירה של שתי שיניים לצורך תפקידו בסרט “בירדי” ולאחר מכן עבר השתלת שיניים כדי להשלים ולשפר את מראה השיניים.

השתלת שיניים של ניקולאס קייג'

השתלת שיניים של ניקולאס קייג’

תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד

  • חלף עם הריח

    מה העיב על הסצנה הנודעת של חלף עם הרוח?
  • מי מקנא בשיניים שלו?

    האם החיוך של אובמה גרם לסגנו להשתיל שיניים?
  • השיניים יוצאות לקרב

    מה הקשר בין שיניים תותבות למלחמת העולם השנייה?