הרצאות לרופאים

טלפנו עכשיו: 072-33-11-980

ד”ר בלן: מורה-הדרך של רופאי השיניים

ד”ר יגאל בלן הוא לא רק רופא שיניים עשיר בניסיון של 30 שנה בתחום השתלות השיניים. הוא גם עובד עם המכשור החדיש והטכנולוגי ביותר ואפילו פיתח שתלים דנטליים ייחודים המאפשרים לבצע השתלות שיניים מורכבות במקרי קיצון של חוסר עצם.

מעבר לכל אלה, ד”ר יגאל בלן הוא גם מרצה מבוקש ומורה-דרך של רופאי שיניים בארץ ובעולם. כמדריך קליני של שיטות טיפול מתקדמות בתחום השתלות השיניים, ד”ר בלן העביר השתלמויות והרצאות לרופאי שיניים בכירים מארה”ב, רוסיה, סין ואיטליה. ד”ר בלן, שלמד באוניברסיטת Timichora והתמחה בתכנית פוסט-אוניברסיטאית של אוניברסיטת פיטסבורג בארה”ב, צבר ידע רפואי ותעשייתי ברמה גבוהה מאד, ונחשב לאוטוריטה בתחום השתלות השיניים.

הרצאה לקבוצת רופאי שיניים בינלאומית – אפריל 2013

ד"ר יגאל בלן

הרצאה זו הועברה ע”י ד”ר בלן בפני קבוצת רופאי שיניים ממדינות שונות בעולם, והיא כללה סקירות נרחבות של תחום השתלות השיניים ופירוט על טכניקות הטיפול העדכניות ביותר: All on 4 ו-All on 6. כמו כן, בחן ד”ר בלן פתרונות להשתלות גם במקרים קיצוניים של חוסר עצם. ד”ר בלן הציג באופן מעמיק בהרצאה זו את העזרים והחידושים בקטגוריה זו, כמו שתלים זיגומטיים ושתלי דיסק. בסוף ההרצאה נערך שלב Q&A , בו ענה ד”ר בלן על שאלות הרופאים.

ד"ר יגאל בלן

ד”ר בלן מרבה להרצות על חידושים בתחום השתלות השיניים וכיצד ליישם אותם בשטח ובוחן באופן מדוקדק את ההבדלים בין השתלות השיניים המיושנות לבין אלה החדשות ביום אחד, תוך כדי מתן חשיבות לאיכות החומרים והטכנולוגיות הקיימות בשוק.

הרצאה לקבוצת רופאי שיניים בינלאומית – ספטמבר 2013

DrBalan_september2013

בספטמבר 2013, הוזמן ד”ר יגאל בלן להרצות בפני פורום רופאי שיניים על חידושים בתחום השתלות השיניים. בהרצאה זו התמקד ד”ר בלן על יישומן בשטח של טכניקות חדשות להשתלות שיניים ביום אחד.

DrBalan_september2013_B

במסגרת ההרצאה סקר ד”ר בלן סוגים שונים של שתלים דנטליים, תוך דגש על חשיבות איכות החומרים מהם הם עשויים. בהמשך, ערך השוואה בין התהליכים הכירורגיים שהיו נפוצים בעבר לאלה שקיימים היום בתחום השתלות השיניים, וכן ביצע סקירה של אמצעים טכנולוגיים חדישים שמאפשרים את ביצועם של תהליכים אלה.

ד"ר יגאל בלן

בתום ההרצאה ענה ד”ר בלן על שאלות הרופאים.

הרצאות לרופאי שיניים בכירים מישראל

בנוסף להרצאות בפני עמיתים מחו”ל, ד”ר בלן מרבה להרצות בכנסים מקצועיים בארץ, בפני רופאים ישראליים. בכנס בנימינה בנושא השתלות שיניים הרצה ד”ר בלן על טכניקת ה- Socket Shield ועל שתלים קורטיקליים.

binyamina

גם רופאי שיניים נוספים מצוות המרפאה של ד”ר בלן מוזמנים לעתים תכופות להרצות בכנסים שונים.

ד”ר נעה לובושיץ, רופאת שיניים בכירה במרפאת השיניים של ד”ר בלן, הוזמנה להרצות בפני רופאי שיניים ממקומות שונים בעולם, בכנס שהתקיים בהודו.

ד"ר נעה לובושיץ

בכנס הרצתה ד”ר לובושיץ על סוגים שונים של שתלים דנטליים, חידושים טכנולוגיים בתחום השתלים הדנטליים, יתרונות השתלים וההשלכות שלהם על הצלחת הטיפול.

ד"ר נעה לובושיץ

סדנאות וימי עיון מקצועיים לרופאי שיניים

ד”ר בלן מקיים במרפאתו סדנאות מקצועיות שונות, במהלכן הוא משתף מהידע הרב אותו צבר, ומדריך רופאי שיניים על הליכים כירורגיים מתקדמים וטכניקות להשתלות שיניים. הסדנאות של ד”ר בלן מפורסמות ומבוקשות מאוד בקרב רופאי שיניים מרחבי העולם, שמעוניינים להעשיר את הידע ולהתמקצע בתחום השתלת השיניים ביום אחד.

ד"ר בלן סדנה

קבוצה של רופאי שיניים מסין הגיעו לסדנה מקצועית של מספר ימים במרפאתו של ד”ר בלן. הסדנה כללה מספר רב של הרצאות וכן סדנה מעשית, בהמלכה למדו הרופאים טכניקות חדשות לשיקום הפה והשתלות שיניים.

בלן סדנה

בלן סדנה

 • ד

  ד"ר בלן במהלך הרצאה

  ד"ר בלן הפך בשנים האחרונות למרצה מבוקש בתחום השתלות השיניים
 • ד

  ד"ר נעה לובושיץ

  ד"ר לובושיץ, רופאה בכירה במרפאת השיניים של ד"ר בלן.
 • סדנה מעשית להשתלות שיניים

  סדנה מעשית להשתלות שיניים

  הועברה ע"י יגאל בלן בפני רופאי שיניים בכירים מסין

תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן. ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד