קורסים לרופאי שיניים מחו”ל | אפריל 2013

טלפנו עכשיו: 072-33-11-980

קורסים לרופאי שיניים – הרצאה בינלאומית בנושא השתלות שיניים

קורסים לרופאי שיניים מכל העולם שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום ההשתלות ושיקום הפה הם חלק בלתי נפרד מפעילותה של מרפאתו של ד”ר בלן. אחד הקורסים האלו התרחש מול רופאי שיניים אירופאיים במהלך חודש אפריל 2013.
הניסיון הרב שרכש ד”ר בלן בביצוע שיקומי פה המבוססים על תפישת ההעמסה המיידית על גבי שתלים תוך פיתוח ושיפור של טכניקות להשתלה הגיעו לרופאי שיניים בכירים בצפון אמריקה, אירופה, דרום אפריקה, אוסטרליה והמזרח הרחוק.

קורסים לרופאי שיניים – מקרים קלאסיים מול מקרי קיצון

ההרצאות שהעביר ד”ר בלן כללו סקירות נרחבות של תחום השתלת השיניים, פירוט על טכניקות הטיפול העדכניות ביותר:
All on 4 ,all on 6, בחינת הפתרונות להשתלות גם במקרים קיצוניים של חוסר עצם והצגה מעמיקה של העזרים והחידושים בקטגוריה דוגמת שתלי זיגומה ודיסקים.

היכולת לטפל במקרים קיצוניים של חוסר עצם בלסתות התחתונה והעליונה הפך להיות אחד האתגרים המקצועיים הגדולים ביותר של רופאי שיניים משתילים ברחבי העולם. רופאים רבים שהיו רגילים לבצע השתלות רק במקרים שבהם ניתן וקל לעגן את השתלים הדנטליים לעצם הלסת ניצבים מול בעיה גדולה כאשר מטופל מגיע למרפאתם במצב שבו חלק ניכר מעצמות הלסת נספג חזרה לגוף.

ד”ר בלן פירט והסביר על טכניקות חדשות לביצוע שיקומי פה גם במקרים מורכבים תוך שמירה אופטימלית על עצם הלסת שנותרה ושימוש במגוון רחב של שתלים ייעודיים.

קורסים לרופאי שיניים בנושא השתלות שיניים ביום אחד

קורסים לרופאי שיניים בנושא השתלות שיניים ביום אחד

קורסים לרופאי שיניים – לימודי תיאוריה מול פרקטיקה

קורסים לרופאי שיניים במרפאתו של ד”ר בלן אינם רק תיאורטיים אלא בעלי פן מעשי. במהלך הקורס, מלבד הרצאות פרונטליות שבהן בוצעו הסברים תיאורטיים על הטכניקות השונות, זכו הרופאים לצפות בשני תהליכי השתלת שיניים שביצע ד”ר בלן בעצמו.
טיפולי ההשתלה שבוצעו בחדר הטיפולים במרפאתו של ד”ר בלן, הועברו בשידור חי ישירות מהמרפאה שלנו בקריות והוקרנו על גבי מסך בחדר הכנסים בו ישבו רופאי השיניים שיכלו לצפות וללמוד כיצד מבוצעות הטכניקות התיאורתיות שנלמדו במהלך ההרצאות הלכה למעשה.

קורסים לרופאי שיניים בנושא שיקום הפה

קורסים לרופאי שיניים בנושא שיקום הפה

תאמו פגישת ייעוץ ללא תשלום

בפגישה תכירו את ד”ר בלן ותקבלו ייעוץ מקיף, הכולל צילום CT של הלסת ללא התחייבות


050
אשמח לקבל מידע בעתיד

  • ד"ר בלן תמונת סיום

    רופאי השיניים מצטלמים עם ד"ר בלן לאחר סיום סדרת ההרצאות
  • ד"ר בלן בהרצאה לרופאי שיניים

    רופאי השיניים מאזינים להרצאה התחום השתלת שיניים ביום אחד