מה משותף לדודו זר, גלית גוטמן ודמי מור?

טלפנו עכשיו: 072-33-11-980

מה משותף לדודו זר, גלית גוטמן ודמי מור?

כוכב הילדים הגדול של שנות ה-90 בישראל, הדוגמנית ומנחת הטלוויזיה בעלת הלוק המאופק והשחקנית ההוליוודית הנערצת עברו שלושתם את אותו טיפול רפואי בתחום האסתטיקה. סקרנים? כל הפרטים במאמר

בוודאי שמתם לב כי בתקופה בה אנו חיים, אולי יותר מכל תקופה אחרת בהיסטוריה, מושם דגש משמעותי על נראות חיצונית. התרבות הפרסומית וכוחה של המדיה משפיעים על תודעתנו וגורמים לנו לרצות להראות טוב יותר, ואם זה לא כואב בגוף ולא (מאד) כואב בכיס – למה לא, בעצם?

אחד הכיוונים הבולטים בתחום השיפור האסתטי הוא נראות הפה והשיניים. קו החיוך, מבנה הלסת, פרופורציות החניכיים ומערכת שיניים לבנה ויפה הפכו לנכסים מבוקשים עבור רבים. השתלת שיניים ביום אחד היא אחד ההליכים הרפואיים הפופולאריים ביותר בעולם ובישראל בפרט.

אולי לא ידעתם, אבל ישראל היא מעצמת-על בתחום השתלות השיניים – מזה שנים היא ממוצבת במקום הראשון בעולם במספר השתלות דנטליות ביחס למספר התושבים. למעשה, יותר השתלות שיניים מתבצעות בארץ מבכל מדינות אירופה ביחד. זאת משום שרופאי השיניים בארץ צברו ידע קולקטיבי עשיר וייחודי, גם בהשתלות שיניים וגם בפן התעשייתי של הפיתוח והייצור של השתלים הדנטליים.

שיפור המראה על ידי השתלת שיניים הפך לתופעה מתגברת בשנים האחרונות, וכולנו מכירים מישהו שעשה השתלת שיניים, כולל סלבס מכל סוגי אמנות הבידור. להלן רשימה חלקית לעיונכם.

גלית גוטמן

הדוגמנית ומנחת הטלוויזיה היפהפיה בת ה-43, עם הלוק הממלכתי ביותר בטלוויזיה הישראלית, התגלתה בגיל 17 בתחרות “תגלית השנה” של שבועון לאשה ומאז התקדמה לאין שיעור בעולם הדוגמנות בארץ.

גוטמן, אשר דואגת למראה החיצוני שמבסס את פרנסתה, כבר עברה שני ניתוחי הגדלת חזה. לכן גם כלל לא מפתיע שעברה השתלת שיניים בשנת 2004. גוטמן ספרה בראיון שבמשך שנים היא דגמנה בלי לחייך, משום שהיו לה שיניים לא יפות עם רווחים והדבר הפריע לה מאד. אבל שימו לב: במקום ליישר את השיניים בטיפול אורתודנטי קונבנציונלי, העדיפה גוטמן לעקור את כולן ולהשתיל שיניים חדשות, כדי שהברזלים לא יפגמו לה חלילה בקריירה. קצת קיצוני, אבל האמת? נראה שהשתלם לה.

גלית גוטמן

גלית גוטמן. הצטלמה שנים בלי לחייך.

דודו זר

השחקן והזמר בן ה-68 היה אחד מכוכבי הילדים הגדולים ביותר בארץ בזכות השתתפותו בתכנית הטלוויזיה “פרפר נחמד” בשנות ה-80 וה-90. זר הוציא קלטות ילדים, נגן בלהקת רוק ועסק גם בדיבוב סרטים.

מאז שנת 2013 הוא מתגורר בלוס אנג’לס, כדי להיות קרוב למשפחתה של אשתו, שם הוא עובד כפרפורמר בהופעות בפני ילדים ובשירה בציבור, ולאחרונה גם סיים להניע פרויקט לטלוויזיה הסינית. זר עבר השתלת שיניים דווקא בארץ (מעצמת-על בתחום השתלות השיניים, כבר אמרנו) והעיד כי למרות שחשש מהטיפול, ההשתלה לא כאבה לו כלל וכעת חייו משופרים. איזה יופי!

דודו זר

דודו זר. העיד כי למרות החששות, השתלת השיניים לא כאבה לו כלל.

דמי מור

השחקנית ההוליוודית בת ה-53 פרצה לתודעה בשנת 1982, כאשר שחקה בסרט “רוח רפאים“, ובמהלך שנות התשעים הייתה מור השחקנית שהרוויחה את השכר הגבוה ביותר בהוליווד.

מור, אשר תמיד הייתה מודעת לחשיבות הנראות החיצונית שלה, אף הופיעה בעירום על שער המגזין “ואניטי פייר” ונהלה מערכת יחסים עם אשטון קוצ’ר, שחקן שצעיר ממנה ב15 שנה. בשנת 2009, עברה מור השתלת שן קדמית אחת וחשפה למצלמה את המראה המוזר לפני ההשתלה בחשבון הטוויטר שלה. מזל שזה מאחוריה – הרבה יותר מתאים לה עם שיניים.

דמי מור

דמי מור. עברה השתלת שן אחת

  • שיקום הפה ביום אחד

    החזרת הפה והלסת לתפקוד מלא
  • אסתטיקה דנטלית

    הצד היפה של רפואת השיניים
  • שתלים דנטליים

    המדריך המקיף לכל סוגי השתלים הדנטליים